otomatik halı yıkama makinası galaxy model

Otomatik Halı Yıkama Makinası Fatih


Otomatik halı yıkama makinası Fatih bölgesi satış  Ve bilgilendirme sayfamıza hoşgeldiniz .

Firmamız İstanbul Avrupa yakası Fatih ilçemizin tüm mahallelerinde tam otomatik halı yıkama makinası satışı yapmaktadır.

En iyi tam otomatik halı yıkama makinası üreticileri ile çalışan firmamız imaj makina doğan makina aslanlar makina ve Cleanvac  markaları olmak üzere en iyi tam otomatik halı yıkama makinalarını satmaktadır.

Aksaray Mahallesi Akşemsettin Mahallesi Alemdar Mahallesi Ali Kuşçu Mahallesi;

Atikali Mahallesi Ayvansaray Mahallesi Balabanağa Mahallesi Balat Mahallesi Beyazıt Mahallesi Binbirdirek Mahallesi;

Cankurtaran Mahallesi Cerrahpaşa Mahallesi Cibali Mahallesi Demirtaş Mahallesi Dervişali Mahallesi Emin Sinan Mahallesi Hacı Kadın Mahallesi Haseki Sultan Mahallesi Hırka-İ Şerif Mahallesi;

Hobyar Mahallesi Hoca Gıyasettin Mahallesi Hoca Paşa Mahallesi İskenderpaşa Mahallesi Kalenderhane Mahallesi;

Karagümrük Mahallesi Katip Kasım Mahallesi Kemal Paşa Mahallesi Kocamustafapaşa Mahallesi Küçük Ayasofya Mahallesi Mercan Mahallesi Mesih Paşa Mahallesi;

Mevlanakapı Mahallesi Mimar Hayrettin Mahallesi Mimar Kemalettin Mahallesi Molla Gürani Mahallesi Mollafenari Mahallesi Mollahüsrev Mahallesi;

Muhsine Hatun Mahallesi Nişanca Mahallesi Rüstem Paşa Mahallesi Saraç İshak Mahallesi Seyyid Ömer Mahallesi Silivrikapı Mahallesi Sultan Ahmet Mahallesi Sururi Mahallesi Süleymaniye Mahallesi Sümbül Efendi Mahallesi;

Şehremini Mahallesi Şehsuvar Bey Mahallesi Tahtakale Mahallesi Taya Hatun Mahallesi Topkapı Mahallesi Yavuz Sinan Mahallesi Yavuz Sultan Selim Mahallesi Yedikule Mahallesi ve Zeyrek Mahallesi olmak üzere tüm mahallelerde seri satışımız vardır.

Otomatik Halı Yıkama Makinası Fatih Referans Firmalarımız

Referans olarak sizlere İstanbul Fatih bölgesinde çalıştığımız Fatih halı yıkama fabrikası olan Nurtanem halı yıkama firması ile yine birdiğer fatih halı yıkama firması olan Öznur halı yıkama yada fatih halı yıkama fabrikamızı sunabiliriz kendilerini Google den bularak direk iletişime geçebilirsiniz.

 

Halı Sıkma Makinası Fatih

Yine firmamız İstanbul Fatih de halı sıkma makinası satışı da yapmaktadır.

İstanbul Fatih ilçesi ve diğer tüm ilçelerden halı sıkma makinası için bize ulaşın.

Fatih Otomatik Halı Yıkama Makinesi Ve Halı Sıkma Makinesi Fiyaları

Firmamız İstanbul Fatih ilçemizde en uygun fiyatlara tam otomatik halı yıkama makinesi ve halı sıkma makinesi satışı yapan firmaların başında gelmektedir.

Ancak makine fiyatlarımız alacağınız otomatik halı yıkama makinesi ve sıkma makinesinin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir, Bu sebeple en uygun fiyat bilgisi için iletişim numaramız vasıtası ile bize ulaşıp fiyat bilgisi talebinde bulunmanız en doğrusu olacaktır.

Teknik Servis Tamir,Bakım Ve Onarım Bilgileri

Satmış olduğumuz otomatik halı yıkama makineleri ve halı sıkma makinaları en az 2 yıl garanti kapsamında dır.Garantisi bitmiş olsa dahi Türkiye’nin tüm il,ilçe ve köylerine gelip tamir bakım ve onarım hizmetlerinizi özenle en hızlı şekilde yapmaktayız.

Tam Otomatik Halı Yıkama Makinası Ve Halı Sıkma Makinası Fatih İletişim Numaraları

Firmamıza İstanbul Avrupa yakası Fatih ilçemizin tüm semtlerinden web sitemizde bulunan iletişim numaramız yolu ile bize ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz 7/24 watsapp yolu ile bize mesaj atabilir ve size ulaşmamızı isteyebilir dilerseniz fiyat bilgisini yine bu yolla isteyebilirsiniz.

E-posta veya online fiyat teklifi al linklerimizden yine yararlanarak bize ömesaj atabilir ve iletişim numaralarınızı bize ulaştırarak sizi aramamızı isteyebilir veya fiyat bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Otomatik halı yıkama makinası Fatih,Halı sıkma makinası Fatih.

 

 

Bir yorum ekleyin